Редактор Зі Знанням Англійської Мови До Агентства «textum Вінниця»

Диплом магістра «Прикладної лінгвістики» та рівень англійської Advance. Замовте англійський копірайтинг і ваш сайт стане цікавим та зрозумілим для нейтивів. То надішліть резюме на електронну адресу Ми розглянемо його та призначимо зустріч у Zoom. Ви маєте тісний досвід спілкування з носіями мови чи проживання в їхньому середовищі? Обов’язково розкажіть про це у супровідному листі — ми поставимо великий плюс біля вашого резюме.

Телефонуйте або пишіть – я допоможу вашому сайту потрапити до ТОП видачі Google. З новими клієнтами за перші кілька замовлень я беру передоплату у розмірі one hundred pc від вартості. Надалі ви можете обирати – сплатити проект одразу або за фактом здачі текстів. Деяким замовникам зручно робити передоплату, комусь розраховуватись наприкінці кожного тижня/місяця. Я завжди відкрита до діалогу та допоможу підібрати той варіант, який влаштує обидві сторони. Усі ми говоримо і думаємо по-різному, тому немає нічого страшного в тому, що іноді потрібно перефразувати речення чи доопрацювати абзац.

Хакери Гур Зламали Сервіс Держпослуг Рф, Через Який Голосують Росіяни

Я використовую для перевірки різні види антиплагіаторів. Перед початком роботи я призначаю дедлайн, якого суворо дотримуюсь. Я завжди на зв’язку по телефону, в телеграмі https://wizardsdev.com/ та пошті, тому ви можете зателефонувати і дізнатися, як просувається робота. Співпраця з нашою командою для забезпечення консистентності бренду та якості контенту.

копірайтер зі знанням англійської мови

Замовте написання постів у соцмережі Facebook та Instagram для створення іміджу вашої сторінки. Шукаємо спеціаліста для створення та заповнення близько 1000 карток товарів на сайті, створеному в Opencart. Вся необхідна інформація про товари (опис, фото, технічні характеристики) надається. Відмінне володіння англійською мовою на рівні С1 – С2 .

Як Відбувається Процес Роботи?

Ціна написання унікального тексту англійською мовою варіюється залежно від тематики, обсягу тексту, а також складності теми. Знаєте людину, котра щоразу виправляє, якщо хтось неправильно використовує Past Simple? Поділіться з нею посиланням на вакансію редактора з англійської мови — ми знайдемо правильне застосування його знанням. До обов’язків редактора з англійської мови входять вичитування та редагування статей та іншого текстового контенту. Перевірка текстів та ілюстраційного матеріалу відповідно до технічного завдання (ТЗ). Обидва ці способи не підходять для отримання якісного контенту англійською, і єдиним вірним рішенням буде звернутися до професійної студії копірайтингу.

копірайтер зі знанням англійської мови

Професія “Копірайтер” дуже цікава і різноманітна. Фахівці можуть працювати дистанційно, в офісі або бути фрилансером. Копірайтер може працювати за кількома напрямами або мати експертизу у різних галузях. Так, я пишу англійський копірайтинг та активно працюю з іноземними компаніями та інтернет-магазинами.

Скільки Коштує Копірайтинг Англійською

Відмінність копірайтингу та рерайтингу полягає в тому, що рерайтинг повторює вже існуючу думку, а копірайтинг розкриває щось нове і раніше не описане. Якщо вам потрібні медичні тексти для сайту, звертайтеся. Я пишу медичний копірайтинг та співпрацювала з багатьма відомими приватними клініками в Україні. Після оплати контенту для сайтів я передаю всі авторські права клієнту. Я не перепродаю і не використовую контенту в особистих цілях. Усі згадки клієнта в моєму портфоліо або резюме копірайтера відбуваються лише за взаємною згодою.

Мета журналіста – написати текст, який обговорюватимуть і забудуть за кілька днів. Хороший копірайтер може бути журналістом, а ось журналіст не зможе бути професійним копірайтером. Замовте тексти для сайту у копірайтера прямо зараз і гарантовано збільшіть кількість відвідувачів та конверсію.

Ми шукаємо досвідченого контент-менеджера/seo – копірайтера для створення SEO-оптимізованих описів та тайтлів наших меблевих продуктів для англомовного веб-сайту. Буде вагомим плюсом, якщо раніше писали описи в сфері меблів. Наш кандидат має не просто досконало володіти англійською, а вміти відшліфовувати текст до ідеалу. Якщо у вас є філологічна освіта та досвід роботи редактором не менше 2 років, сміливо надсилайте нам резюме. Такий само авантюрний, для любителів ще більших пригод.

Замовити Seo-копірайтинг Та Seo-рерайтинг

Вартість текстів розраховується за a thousand символів без пробілів. Подивитися кількість символів ви можете у Word в пункті «Статистика» або на будь-якому онлайн-сервісі, який ви використовуєте для перевірки унікальності. SEO-копірайтинг – це правильний вибір контенту для будь-якого сайту. Він не тільки несе нову думку, а й містить ключові слова. Для інтернет-магазину особливо важливо замовити СЕО-копірайтинг, адже це є основою будь-якого базового SEO-просування. Рерайтинг – це написання текстів для сайту з першоджерела.

Переклад тексту за допомогою онлайн-перекладача. Літературні та технічні тексти, ділові листи, рекламні статті та інший текстовий контент – ми пропонуємо послуги написання текстів англійською та професійного перекладу. Толерантність до культурних маркерів має бути абсолютна. 5 років тому провтик у цьому обернувся для Dolce & Gabbana крахом репутації та статусом «non grata» на китайському ринку.

копірайтер зі знанням англійської мови

У нас в студії немає штатного копірайтера і ми почали шерстити інтернет у пошуках віддаленого співробітника. Як тестове завдання ми вирішили дати рерайт текстів на нашому сайті. Я вам скажу, підібрати адекватних копірайтерів не дуже легко. Серед інших, Валерія дуже швидко відповідала на запити та тексти, які вона надавала, були адекватні і з погляду стилістики, і з погляду web optimization. У результаті наша студія замовляє тексти у Валерії вже три роки, ми вже точно знаємо, якщо потрібно якісно і вчасно – це до Валерії.

Копірайтер, Контент-менеджер (seo, Англійська)

Шукаєте, де замовити копірайтинг англійською буде найвигідніше? Ми пропонуємо авторський контент – жодних програм-перекладачів! Ми пишемо і перекладаємо вручну та впевнені, що писати тексти англійською повинен native speaker, без варіантів – потрібен копірайтер зі знанням англійської рівня C1 Advanced. Глобалізація торкнулася всіх сфер діяльності людини – бізнесу, науки, технічних розробок, відпочинку та спілкування.

копірайтер зі знанням англійської мови

Так, є компанії, які хочуть саме native-копірайтерів, але там і у них і прайс послуг високий, і завантаженість розписана на рік уперед. Ваш потенціал залежить від ваших амбіцій, а ресурси знайдуться. Серед наших постійних клієнтів — українські компанії «MOYO», «Аврора», «Tehnobot».

  • Після того, як ви залишили заявку або зателефонували, я дивлюся ваш сайт, визначаю, які сторінки варто наповнити, і роблю «План контенту».
  • Ви можете написати контент для сайту самостійно, купити готові статті на біржі або замовити у копірайтера.
  • Щоб замовити послуги копірайтера, виберіть потрібний тип контенту.
  • Надалі ви можете обирати – сплатити проект одразу або за фактом здачі текстів.
  • І хоча були спроби виправдання, публічного вибачення, але маркетинговий антихід став повчальним уроком для багатьох колег.
  • Чим це вигідно редактору з англійської мови?

Тобто, замовник надсилає текст, що йому сподобався, а я роблю його унікальним для пошукових роботів, але при цьому зберігаю сенс та ідею. Замовити копірайтинг варто, якщо ви бажаєте створити абсолютно новий унікальний контент для свого сайту. Копірайтинг для сайту краще оцінюється пошуковими роботами, тому ви швидше потрапите в ТОП. Ми неодноразово замовляли вакансії копірайтер наповнення текстами розділи сайтів і залишилися дуже задоволені результатами. Пошуковики швидко індексували наші сайти, і за багатьма ключовими словами ми змогли швидко вийти у топові позиції. Наприклад, в одному випадку це легкий текст епістолярного жанру, а в іншому – технічна інструкція фрезерувального верстата з числовим програмним управлінням.

Soft-skills мають важливе значення у нашому бізнесі, адже насамперед ми працюємо з людьми, і лише потім — із текстами. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Наші системи виявили незвичайну активність у вашій комп’ютерній мережі. Сторінка перевіряє, чи це ви надсилаєте запити, а не робот. Це фріланс-позиція з можливістю довгострокової співпраці (розглядаємо в першу чергу кандидатів, які можуть приділяти проекту час). Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required

X